Панорама

З 19 по 27 серпня Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” обласної філармонії братиме участь у Національному фестивалі фольклору та народного мистецтва, що пройде у польському місті Плоцьк.

Гастролі відбудуться на запрошення Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів і народних мистецтв (CIOFF) – неурядової організації, котра перебуває у формальних консультативних стосунках з ЮНЕСКО. Головна мета діяльності CIOFF – охорона, заохочення та поширення традиційної культури народів світу.

За словами пана Сергія, цього року ансамбль “Сіверські клейноди” буде єдиним колективом, що представлятиме Україну у цій поважній мистецькій події.

Національний фестиваль фольклору та народного мистецтва в Плоцьку (Надвісланський фестиваль) функціонував протягом 14 років (1967 по 1980). У 2012 році, після 32-річної перерви, найстаріший польський фольклорний фестиваль було відновлено під новою назвою VistulaFolkFestival – Фольклорний Фестиваль Надвіслянський (або Надвісланський фестиваль). Цього року у Плоцьку виступатимуть гурти з Угорщини, Бразилії, Південно-Африканської Республіки, України і, звичайно ж, із Польщі.

За повідомленням прес-центру Чернігівського обласного філармонійного центру

Top