Панорама

У Чернігові на парковій алеї між поштою і готелем «Україна» встановили 10 паркових лав із сонячними панелями і можливістю підзарядки гаджетів.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Це подарунок нашому місту від ПАТ  Сан ІнБев Україна. Проект є повністю благодійним, від бажання зробити приємне і корисне місту, в якому працює завод компанії.

Ці об’єкти розраховані на наш український клімат і роботу під відкритим небом. Сама сонячна панель води не боїться, а електротехнічна частина пристрою закрита відповідно до вимог стандарту захисту від вологи IP-68.  Сідати на панель можна, вагу людини вона без проблем витримує.

Принцип простий: панель протягом світлового дня заряджає акумулятор, а той дає енергію на usb-розетки, від яких можна заряджати гаджети. Панель монокристалічна, здатна виробляти електроенергію і в умовах розсіяного світла. Потужності акумулятору вистачає щоби інтенсивно використовувати розетки протягом 3-4 днів. Якщо навіть раз у 3-4 дні буде хоч пару годин сонця, то він встигне зарядитися і знову видавати енергію.

На кожній лаві по 4 розетки, в кожній по 2 usb-пристрої. Верхній дає стандартний 1 А (звичайний режим підзарядки, який найкраще сприймається гаджетами), а нижній – 2,1 А (для швидкої підзарядки). 4 пристрої можна заряджати одночасно

Top