Панорама

Поліція Чернігова з п’ятниці шукає чоловіка, який намагався зґвалтувати дівчинку в околицях озера «Земснаряд». Вчора у місті затримали крадія, дещо схожого на фоторобот педофіла, але потерпіла дитина його не впізнала.

Затриманого учора магазинного злодія поліція розшукувала впродовж відносно тривалого часу. Вперше його впіймали на крадіжці харчів з торговельного закладу ще наприкінці минулого року. Тоді поліція оголосила 30-річному молодику про підозру, після чого він зник. Його оголосили в розшук. Учора поліція його затримала та помістила до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського відділу поліції.

За іронією долі, затриманий зловмисник схожий на фоторобот особи, що розшукується за спробу зґвалтування. Тому поліцейські провели процедуру впізнання затриманого потерпілою дівчинкою. Однак дитина не впізнала у цьому чоловікові свого кривдника.

До того ж, затриманий за крадіжку має низку характерних рис зовнішності, які обов’язково кинулися б в очі неповнолітній. Його волосся набагато світліше, ніж у ґвалтівника, а на руці він має велике тату.

Отже, пошуки особи, яка скоїла замах на зґвалтування в районі вулиці Кропивницької, тривають.

Прикмети: чоловік віком 30–35 років, слов’янської зовнішності, зріст 170–175 см, худорлявої статури, смаглявий. Був одягнутий у футболку та штани чорного кольору. Волосся темного кольору, коротке пряме. Якщо вам відома будь яка інформація про цього чоловіка або місце його перебування просимо повідомити за телефоном 102

Top