Панорама

Аптека №25 у Чернігіві має свою історіє. Вона була створена в 1949 році і  набула неабиякої популярності серед населення обласного центру та продовжує користуватися попитом і на сьогодні. А трохи більше року тут ще й облаштували музей.

Тут зібрано справжній аптечний посуд, рецепти, література та приладдя тих часів, антикварні аптекарські шафи, які довгий час використовувалися за призначенням, а сьогодні дають можливість відвідувачам ознайомитись з загадковим минулим аптекарської роботи. Всім цікаво дізнатися як насправді створювались та зберігались ліки, різні порошки, мікстури, каплі та настоянки.

Окрім того, в аптеці можна отримати стародавній рецепт чернігівського глінтвейну, який завжди зігріє вас в холодну пору року, додасть сил для активного відпочинку та віджене хвороби.

Крім музею у приміщенні функціонує і сучасна аптека, яка  забезпечує населення всіма необхідними медичними препаратами і може запропонувати ліки для різних соціальних груп населення. Також в аптеці можна отримати консультацію фахівця-ендокринолога

Top