Панорама

Чернігівська “Десна” у неділю, 30 вересня, приймала на домашньому полі полтавську “Ворсклу”.

На стадіоні імені Ю. Гагаріна зібралося більше 3-х тисяч вболівальників, які сподівалися побачити перемогу своєї команди. Але фінал зустрічі задовольнив гостей і невелику кількість їх вболівальників.

Вже на перших хвилинах зустрічі “біло-зелені”  свою атаку завершили взяттям воріт Паста.  Шарпар передав на  Ребенка, а той віддав Кулачу, якому залишалось  скинути м’яч у ворота сіверян.

Гра стала активнішої, чернігівські футболісти намагалися зрівняти рахунок, мали два хороших моменти, які не реалізували.

А в другому таймі гості подвоїли перевагу. М’яч Шарпара  з далекої відстані від наших воріт по неймовірній дузі опустився за спину голкіперові Пасту.

Футболісти Десни намагалися відіграти, але марно.

Свисток арбітра зафіксував рахунок 0:2.

Післяматчевий коментар Олександра Рябоконя: 

– Все склалося вдало для “Ворскли” й невдало для нас. Буквально перша атака закінчилася голом у наші ворота. Можливо, якась перевага у позиційній грі була: ми більше володіли м’ячем, створювали моменти. Але, на жаль, не можемо забити. Потрібно ж потрапити у ворота у гострих ситуаціях… Виграє той, хто робить менше помилок. “Ворскла” робила менше помилок: ми пропустили контратаку, багато обрізалися у центрі поля. У другому таймі, за рахунку 0-1, у нас були моменти для того, щоб зрівняти рахунок. “Ворскла”, по суті, один удар у площину воріт, рикошет… Щастить найсильнішим. 

Світлина Володимир Коваль 

Top