Панорама

На Чернігівщині не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Чернігівської ОДА. 

У лікарнях області є 258 апаратів, які забезпечують штучну вентиляцію легень, в тому числі 40 для дітей. Це міські лікарні Чернігова (20, з них 5 – для дітей),  обласна дитяча лікарня (22), обласна лікарня для дорослих (36 + один транспортний). Усі інші апарати – у медичних установах по всій області.

“По інформації закладів охорони здоров’я,  у них в наявності біля шести тисяч масок та півтори тисячі комплектів індивідуального захисту. Ще 220 тисяч масок отримано областю з державного резерву і в найближчий час вони будуть розподілені по закладам. На підприємстві з пошиття костюмів біозахисту замовили додатково 4,5 тисячі захисних костюмів” – йдеться у повідомленні Андрія Прокопенки .

Стосовно тестів на коронавірус, то вони наразі  проводяться у Києві. До кінця тижня в регіони має надійти  10 мільйонів тестів, щоб їх можна було проводити на місцях 

Top