Панорама

25 березня стало відомо, що у кемеровському (Росія) ТЦ “Зимова вишня” сталася пожежа.

Російський Слідчий комітет порушив кримінальне провадження у цій справі.  

Кількість загиблих у результаті пожежі в торговому центрі російського міста Кемерово за офіційною інформацією більше 70 людей.

ТРЦ Чернігова «Голлівуд» надав офіційний коментар стосовно пожежної безпеки у їх магазині.

Торгово-розважальний центр “Голлівуд” оснащений багаторівневою сучасною системою протипожежної безпеки. Персонал ТРЦ пройшов навчання і вживає заходів для підтримки протипожежного режиму на об’єкті. Гості Голлівуду можуть почувати себе у повній безпеці.

Запевняють, що в ТРЦ не лише є автоматична система пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу, а вона ще й працює. Якщо виникне пожежна ситуація, то вона оповістить відвідувачів автоматично по усій території торгівельного центру.

Будівля, також обладнана автоматичної системою водяного сплінкерного пожежогасіння. Дана система зарекомендувала себе в усьому світі, як одна з найбільш ефективних. Це водопровідна сітка, яка розміщена під стелею по усій території ТРЦ. Вода в ній знаходиться під високим тиском і в будь-який момент готова до подачі в осередок займання. При досягненні температури в приміщенні певної величини, вода починає зрошувати пожежонебезпечну зону.

Дим у великій кількості виводить назовні автоматична система димовидалення. Завдяки її роботі відвідувачі уникнуть отруєння небезпечними газами та зможуть безперешкодно вийти назовні.

Задля швидкої та безпечної евакуації відвідувачів з 2 поверху, будівля оснащена ізольованими вогнетривкими шляхами по всьому периметру. Вони ведуть прямо на вулицю. В центральній частині ТРЦ є також окремі евакуаційні шляхи, по яким відвідувачі вийдуть з приміщення. Лише в “Дитячій планеті” 4 таких виходи. Якщо спрацює пожежна сигналізація, крім звукового попередження, під стелею засвітяться стрілки, що вказують на найближчий евакуаційний шлях. По ньому людина покине приміщення в повній безпеці. Кінотеатр “Мультиплекс” обладнаний автономними евакуаційними виходами та протипожежною системою

Top