Панорама

Перший «острівець» з’явиться у Количівці Чернігівського району. Ще два облаштують у Седневі Чернігівського та в Березні Менського районів.

Про це  повідомляє UA: Чернігів з посиланням на радника начальника служби автомобільних доріг в області Володимир Боровик.

Перший в області острівець безпеки встановили у грудні 2017-го року – в Іванівці Чернігівського району. Володимир Боровик говорить: він потрібен, щоб у населеному пункті водії зменшували швидкість до 50 км на годину. Попереджувальні знаки встановлені за 350 метрів до острівця.

А от, зокрема, острівець в Количівці встановлять за рахунок державної програми підвищення безпеки дорожнього руху. На неї Укравтодор передбачив 5% грошей від дорожнього фонду. Вартість острівця нині не відома, поки що готується технічна документація. Окрім цього, в області за рахунок фонду протягом цього та наступного років планують встановити й інші об’єкти.

«Це 140 одиниць пішохідних переходів підвищеної безпеки, 105 одиниць автономних освітлень, 29 одиниць – це будуть острівки безпеки або направляючі острівки і 34 однорівневі кільцеві розв’язки», – сказав Володимир Боровик

Top