Панорама

На вулиці  Ремісничій у Чернігові тривають ремонтні роботи: проводять підземні електромережі, встановлюють новий бортовий камінь, знімають старе дорожнє покриття. Про це повідомили у прес-службі міської ради. 

Реконструкція цієї вулиці  передбачає розширення проїжджої частини дороги для облаштування двостороннього руху транспорту. На окремих ділянках, де спостерігається інтенсивний рух автомобілів  дорога буде дещо звужена.  Це робиться для приведення системи організації дорожнього руху до загальносвітової практики, де найголовніші – пішохід і велосипедист. Також це визначено сучасними державно-будівельними нормами, де зазначається, що пішохід повинен бути більш захищеним. 

На цій вулиці також облаштують  близько ста паркомісць та озеленять територію.

Начальник Управління ЖКГ Ярослав Куц повідомив: У зв’язку з тим, що відбувається розширення дороги та збільшується кількість паркомісць, проектом було передбачено знесення 41 дерева. Крім того, коли почали проводитися роботи, виявилося, що дуже багато інших дерев ростуть на мережах «Укртелекому». Відповідно до законодавства це заборонено. Цим деревам уже близько 30-40 років, і своїм корінням вони почали шкодити цим мережам. Тому додатково було знесено ще 50-55 дерев. Ці зміни вносяться в проект”.

Визначенням території міста, де висаджуватимуться нові  дерева, наразі займається КП «Зеленбуд». 

– Умовно кажучи, одне дерево ми висаджуємо на місці знесеного, а друге – на іншій території нашого міста. Тобто виходить, що додатково буде висаджено ще 110 дерев. По максимуму те, що можливо, буде висаджено на вул. Ремісничій, решта – на іншій території міста, – додав Ярослав Куц

Top