Панорама

Депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії  присвоїли звання “Почесний громадянин міста Чернігова” трьом видатним особистостям. Повідомили у прес-службі міськради. 

Звання “Почесний громадянин міста Чернігова” (посмертно) присвоєно Валерію Сарані за видатні заслуги у галузі культури, укріплення демократії та захисту прав людини і громадянина. Валерій Сарана був першим головою чернігівського РУХу. Багатотисячні мітинги Руху, які часто вів Валерій Сарана, розбудили Чернігів до нового життя. 

За видатні заслуги у галузі спорту та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном звання  присвоєне Олені Костевич – спортсменці штатної збірної команди України з кульової стрільби, Олімпійській Чемпіонці 2004 року, дворазовій бронзовій призерці ХХ Олімпійських ігор 2012 року, багаторазовій чемпіонці та призерці чемпіонатів світу та Європи, “Заслуженому майстру спорту України”.

За видатні заслуги у галузі науки і освіти та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном звання “Почесний громадянин міста Чернігова” (посмертно) присвоєно Володимиру Коваленку, кандидату історичних наук, археологу, “Заслуженому працівнику народної освіти України”

Top