Панорама

Троє учнів школи №1 протягом вівторка і середи захворіли на менінгіт. Вони потрапили до обласної дитячої лікарні, де перебувають у стаціонарі. Про це повідомила заступник головного лікаря Ольга Іванова. Також вона зазначила, що  діти захворіли на різні форми хвороби, а це означає, що ймовірно підхопили інфекцію не в школі. Стан дітей  наразі легкий, і незабаром їх мають виписати. Повідомляє “Новий Чернігів”. 

Прокоментував ситуацію і начальник управління охорони здоров’я Чернігова Владислав Кухар: «Так, дійсно, на сьогоднішній день є така ситуація – є троє захворівших дітей. Але хочу сказати насамперед про те, що ця інфекція в своїх природі має підйоми саме в осінній та весняний періоди, тобто це її пора року, коли вона найкраще розвивається. На сьогоднішній день по всім трьом випадкам, які відбулися в 1-й школі, всім зроблено бакпосіви. Ці бакпосіви негативні, тобто менінгокок в даній ситуації не висіяний. В таких випадках не проводяться ніякі заходи щодо приміщень школи, діточок і т. ін.

Але зважаючи на досить високу цікавість до цього питання, на сьогоднішній день прийнято рішення про проведення профілактичних прибирань в приміщеннях 1-ї школи. Навчання не зупиняються. Будь-яких карантинних заходів в даному випадку не проводиться, згідно діючого законодавства.

Повторюю, це сезонний підйом захворювання саме на менінгіт. Сезонний. Тобто це відбувається, на жаль, кожної весни, кожної осені будь-якого року»

Top