Панорама

British American Tobacco зупинила роботу фабрики у Прилуках. Про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на видання LIGA.net. Начебто причина такого рішення в прийнятому Верховною Радою законі. 

British American Tobacco 11 жовтня 2019 року зупинила виробництво на заводі “В.А.Т.-Прилуки” в Чернігівській області.

“Як компанія ми не можемо виробляти продукцію, з якої не знаємо що робити. Через це ми зупинили виробництво. Вже другий тиждень фабрика стоїть”, – сказав гендиректор тютюнової фабрики Артем Скрипка.

Причиною зупинки виробництва є прийнятий Верховною Радою  4 жовтня законопроект №1049 з нормою про державне регулювання торгової націнки на цей товар. Перед другим читанням в ньому з’явилася поправка нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського, згідно з якою, компанії-виробники повинні продавати сигарети оптовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни.

За даними ділового видання The Page, фінансовий директор фабрики Тарас Павлусь уже направив в.о. начальника Офісу великих платників податків  Оксані Нечепорук лист, в якому просить відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 млн грн, сплачених за них

Top