Панорама

Заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко пропонує включити до порядку денного сесії у вівторок, 17 квітня, проект закону (№8157) про створення Національного бюро фінансової безпеки (НБФБ). Пише Інтерфакс Україна. 

“Насамперед звертаємо увагу на важливу законодавчу ініціативу щодо створення Національного бюро фінансової безпеки, визначену президентом України як невідкладну. Нагадаю, Бюро стане профільним органом подолання системних загроз у сфері публічних фінансів і додатковим важливим інструментом протидії корупції в державі. Ми всі говоримо про так звану кампанію маски-шоу, стоп!”, – сказав С.Березенко на засіданні погоджувальної ради в понеділок, повідомила прес-служба “БПП”.

Крім того, він запропонував внести до прохідної частини порядку денного 19 квітня проекти законів із блоку щодо ядерної політики та безпеки. Йдеться про законопроект №7471 щодо запровадження адекватного державного нагляду за ядерними об’єктами для захисту громадян і довкілля, а також про законопроекти №6089, 2021 та 6624.

“Вони вводять доступні механізми захоронення та зберігання радіоактивних відходів, переважна більшість яких утворилися внаслідок аварії на ЧАЕС, і створюють умови для перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку на екологічно безпечну систему за стандартами МАГАТЕ. … фракція вважає за доцільне розпочати боротьбу з побутових відходів на законодавчому рівні одночасно з радіоактивними”, – озвучив він позицію фракції.

За словами С.Березенка, є чотири пріоритетні законопроекти: №4835-д запроваджує передумови для використання відходів як альтернативного джерела енергії, а законопроект №6602 вводить європейські стандарти поводження та утилізації відходів.

“Для комплексного врегулювання також слід підтримати проекти 4836 і 4837 щодо поводження з побутовими відходами”, – додав він

Top