Панорама

Для мам з маленькими дітьми, які  відвідують адміністративні установи, створюються більш комфортні умови. Відкидні сповивальні столики, які кріпляться до стіни, незабаром з’являться у комунальній установі «Туристичний інформаційний центр», управлінні адмінпослуг  міської ради, Новозаводській районній в м.Чернігові раді та КП «Новозаводське». Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету  5 березня,  затвердивши технічне рішення, потрібне для передачі цього обладнання.

Також у цьому році у місті реалізовують проєкт Бюджету участі, який передбачає обладнання такими зручностями дитячих поліклінік.  

До речі, перші кроки з виконання згаданого проєкту вже можна побачити. Нещодавно такі ж сповивальні столики, а також спеціальні сидіння для маленьких діток з’явилися у вбиральнях дитячої поліклініки №1. Вони потрібні, аби мама з маленькою дитиною могла скористатися цими приміщеннями без сторонньої допомоги. Обладнання спеціальне, виготовлене з антибактеріального пластику. Воно має паски безпеки і дає змогу безпечно розмістити дитину на короткий час у сидячому або горизонтальному положенні, в залежності від її віку. Незабаром такі ж сповивальні столики та сидіння з’являться й у дитячій поліклініці №2

Top