Панорама

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако на своїй сторінці у Фейсбук виклав ситуацію, яка склалася у процесі пов’язаному з забороною продажу алкоголю та цигарок у місцевих кіосках.

“Заборона не вирішить цієї проблеми. Справа у відчутті доступності, яке формують яскраві вітрини в найбільш масових місцях. Це формує позитивний імідж: палити не тільки абсолютно нормально, а і модно!

Тому було розроблено регуляторний акт про заборону продажу тютюну та алкоголю в зупинкових комплексах міста. В ході обговорення ми отримали декілька зауважень від підприємців, які займаються даним видом діяльності та уважно їх вивчили.

Міська влада дуже виважено підходить до цього питання.

Хочу повідомити, що в порядку денному травневої сесії цього проекту рішення не буде.

Не буде його і надалі, адже ця проблема не повністю врегульована на законодавчому рівні і міська влада не може тут замінити Парламент.

Судова практика показує, що органи місцевого самоврядування не можуть забороняти торгівлю товарами, якщо таке обмеження не встановлене Законом.

Також ми звернулися з листом до Державної регуляторної служби та чекаємо на їхній висновок з цього питання після чого зможемо повернутися до його обговорення”, – написав заступник Владислава Атрошенка

Top