Панорама

Перший в області фоторобот злочинця, раритетна зброя і обмундирування, документи, фото – унікальні експонати зібрані в музеї історії органів внутрішніх справ Чернігівщини.  Музей працює з 1984 року і розташований в будівлі Чернігівського відділу поліції (вул. Шевченка, 13).

За увесь час існування цього закладу його відвідали понад 120 тисяч людей. Лише за минулий рік у відомчому музеї побували понад 1500 відвідувачів, йдеться у повідомленні Чернігівського міського відділу поліції. 

У музеї зберігаються цінні документи, що розповідають в тому числі й про життя Чернігова на початку XX століття. Зокрема, вони проливають світло на те, які питання найбільше хвилювали чернігівців сто років тому. Про це можна дізнатися з указу №1 начальника міліції В. Черних, який стосувався таких питань благоустрою, як встановлення табличок на будинках і вулицях міста та розчищення тротуарів і наведення ладу у дворах.

 

Окремий стенд присвячений роботі експертно-криміналістичної служби. Музейники зібрали цікаві експонати: перші фоторобот злочинця і зліпок підошви взуття, зроблений на місці злочину. Є там і відбиток кисті руки, виявлений завдяки магнітному порошку, а ще – фальшиві печатки та гроші, вилучені у злочинців ще у радянські часи

Top