Панорама

У Чернігові встановлено близько 170 тисяч лічильників холодної та гарячої води.  Законом України передбачене періодичне, не рідше одного разу на рік, контрольне зняття показників цих приладів обліку. Саме тому, починаючи з серпня 2019 року, КП «Чернігівводоканал» щомісячно складає та оприлюднює графіки зняття показників приладів обліку холодної та гарячої води в багатоквартирних будинках міста Чернігова. Вони вивішуються у вигляді оголошень на під’їздах будинків, а також публікуються на офіційному сайті підприємства, поширюються через його сторінки в соціальних мережах.

Потім контролери водопровідного господарства КП «Чернігівводоканал» здійснюють обхід квартир згідно цих графіків.

Згідно зі ст. 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язаний забезпечити представникам виконавця комунальної послуги доступ до свого житла для зняття контрольних показань вузлів обліку.

Разом з тим, споживачеві варто знати, що кожен контролер має посвідчення встановленого зразка з фотокарткою та печаткою КП «Чернігівводоканал». Номер посвідчення вказано в Графіку.

Всі питання щодо контрольного зняття показників квартирних приладів обліку холодної та гарячої води можна з’ясувати за багатоканальним номером телефону 0-800-50-50-51 (дзвінки безкоштовні), або завітавши до центру обслуговування споживачів за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 14А.

КП «Чернігівводоканал» просить чернігівців з розумінням поставитися до вимог законодавства і не перешкоджати роботі контролерів

Top