Панорама

Багатодітну мати, що мешкає в Чернігові, суд може позбавити батьківських прав. Про це повідомляє видання Високий Вал. Люди, які живуть поруч із жінкою, розповідають, що багатодітна мати має інвалідність, начебто легку форму ДЦП та косоокість. Живе вона разом зі своїми братами у квартирі,  за яку не сплачують комунальні послуги.

Нині в помешканні відімкнені усі комунікації. Тому для туалету квартиронаймачі вирили вигрібну яму в підвалі. Через це сусіди вже зверталися не в одну інстанцію, вони ж і зробили фото місця проживання жінки.

Начальниця служби дітей Деснянського району Катерина Науменко повідомила журналістам видання, що 29-річна мати народила 6 дітей, втім одна померла майже три роки тому. Найперша дитина народилася, коли породіллі ледь виповнилося 16 років.

«Умови, в яких перебували діти, просто жахливі, – розповідає Катерина Петрівна. – Ми попереджали її кілька разів, щоб вона привела до ладу своє житло, але жінка не реагує. Тому минулого року служба прийняла рішення відібрати дітей без позбавлення батьківських прав. Ми ще сподівалися, що жінка зрозуміє і створить нормальні умови для дітей. Адже у її квартирі поставлені пластикові вікна. Є пральна машина, газова плита. Однак, усе в жахливому стані».

В службі нам повідомили, що діти жили в одній кімнаті разом із мамою, а в сусідній кімнаті мешкали 2 брати разом із своїми співмешканками.  Наразі малеча (найменшій 5 років, а найстаршій 13) тимчасово перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей в Чернігові.

Деснянський районний суд розглядатиме справу про позбавлення жінки батьківських прав на 5 її дітей

Top