Панорама

Сьогодні, 13 лютого, Черніговом, із увімкненими сиренами, проїхала швидка та три автівки з патрульними. Як сказав прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко, це профілактична операція, щоб перевірити, чи пропускають водії карету «швидкої», повідомляє UA:Чернігів. 

Понад годину карета «швидкої» та три патрульні машини їздили проспектом Миру, вулицею Шевченка та Толстого.

Карету швидкої водії пропускали, сказав водій Юрій Захаренко.

«Сьогодні взагалі можна сказати на «5», дуже швидко ми об’їхали з вами маршрут цей. Останнім часом вже більш-менш люди почали культурно себе вести, пропускають. Але знаходяться все одно ще такі, що не пропускають. Навіть намагаються обігнати, створюють аварійну ситуацію. Особливо між будинками, прилеглі до будинків території, там ускладнений проїзд. Час у нас обмежений, нам потрібно встигнути за 10 хвилин. Був випадок, коли я запізнився десь хвилин на 8», – говорить водій швидкої допомоги Юрій Захаренко.

Віталій Копистко каже, провели таку профілактичну операцію за розпорядженням Нацполіції.

«Її мета нагадати, водіям в першу чергу, що спеціальний транспорт, який використовує спеціальні сигнали, проблискові та звукові має під час виконання якихось невідкладних завдань має перевагу на дорозі. У Чернігові водії дійсно виконують правила дорожнього руху, пропускали спецтранспорт»

Top