Панорама

У Чернігові розробили Програму поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти, повідомили у прес-службі міськради. Її погодив виконком 16 жовтня.

У чернігівських школах налічується  327 санвузли, у дитсадках – 628. Середній термін їх експлуатації складає 40 років. За цей час здійснювалися лише поточні ремонти, що передбачали оздоблювальні роботи та часткову заміну сантехніки. Наразі 68% туалетів у  садках та 65% у школах потребують капітального ремонту.

Обладнання санвузлів, система водовідведення та водопостачання мають критичний рівень фізичного та морального зносу. В туалетних кімнатах необхідно замінити дерев’яні вікна, а також систему вентиляції. Крім того, 68% шкільних санвузлів не облаштовані окремими кабінами з дверцятами, а така ситуація відволікає дитину від освітнього процесу, провокує різні захворювання, може формувати комплекси та психологічні розлади.

Згідно прийнятої програми загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації  – 50 млн грн. Протягом наступних чотирьох років на зазначені цілі спрямовуватимуть по 12,5 млн грн.

Цю програму ще мають погодити депутати на сесії міської ради

 

Top