Панорама

Протягом трьох днів поліцейські управління ювенальної превенції, патрульні, кінологи, вибухотехніки та інші підрозділи ГУНП охопили масовими заходами всі школи Чернігова.

Підсумком третього дня став заключний масовий захід на території торговельно-розважального комплексу.

Дітлахи разом з поліцейськими майстрували флікери, які здатні врятувати життя і здоров’я пішоходів у сутінках,  розмальовували обличчя в імпровізовані маски.  Також патрульні віддали у повне користування дітей свої автівки. Копи дозволили говорити у гучномовець, крутити руль, вмикати проблискові маячки.

Старші діти спробували вжитися в роль патрульного –  вдягали амуніцію, цікавилися технічними характеристиками транспорту та засобів зв’язку, засипали правоохоронців купою різноманітних питань.

Значну увагу поліцейські приділили роз’ясненню правових наслідків булінгу та профілактиці негативних проявів та явищ у дитячому середовищі.  Вибухотехніки нагадали школярам про відповідальність за неправдиві повідомлення про замінування.

Пілотний проект «Діти. Поліція. Безпека» стартував з Чернігова, після цього шкільні офіцери поліції та поліцейські управління ювенальної превенції Національної поліції України поїдуть до інших областей

Top