Панорама

У Чернігові вперше організовують театральний фестиваль для дітей та молоді «На крилах мрій», який відбуватиметься на базі драмтеатру з 18 по 20 квітня.

Керівництво театру народження такої ідеї пояснює, як спробу звільнитидітей від інтернет-залежності та захоплення іноземними, далеко не завжди високохудожніми мультфільмами, створивши для них гідну альтернативу у вітчизняному мистецькому просторі.

Також проведення такого фестивального форуму має багатовекторну спрямованість: це і представлення глядачам різноманітних драматургічних творів для дітей і молоді, здатних задовольнити якнайширший спектр глядацьких запитів, і знайомство з новими молодіжними театральними колективами, і презентація творчих робіт студентів мистецьких навчальних закладів та вихованців аматорських студій.

Крім показу кожного фестивального дня трьох вистав, адресованих різним віковим категоріям глядачів, у програмі фестивалю передбачено проведення майстер-класів за участю професійних акторів, творчих лабораторій та інших інтерактивних заходів, де учасники і гості фестивалю матимуть змогу для творчого спілкування та обміну досвідом

Top