Панорама

У Чернігові створений спортивний клуб поліції Чернігівської області. Очолює його начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівської області Ігор Папченко.

Спортивний клуб створений для підтримки здорового способу життя та задоволення різноманітних  інтересів членів клубу та широкого впровадження видів спорту серед співробітників поліції, пенсіонерів органів внутрішніх справ та органів поліції, працівників інших структурних підрозділів МВС України, які входять до сфери управління МВС. 

Клуб надаватиме перевагу службово-прикладним видам спорту (рукопашний бій, стрільба тощо). Також будуть створені секції з різноманітних видів спорту, в тому числі й профільних, що популяризуватимуть професію поліцейського. У секціях займатимуться діти працівників поліції та діти з малозабезпечених сімей. 

Для того, щоб вступити до клубу поліції необхідно написати заяву на ім’я Голови громадської організації Ігоря Папченка. Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами +380664314360 (Ігор Папченко) та +380633133275 (член правління клубу Ігор Панкратов)

Top