Панорама

У Чернігові створюють ще один дитячий будинок сімейного типу, йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.  За клопотанням виконавчого комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради  ордер на службовий шестикімнатний житловий будинок, площею 131,9 кв.м, по провулку Кривоноса виданий сім’ї Тимофеєвих.

Будинок новий, куплений у приватної особи, яка привела його у відповідність до всіх вимог. Зокрема, там є пандус та ігровий майданчик. Крім того, переробили мансарду, створивши ігрову та ще одну кімнату для господарських цілей. 

Загалом у цьому дитячому будинку сімейного типу виховуватимуть 10 дітей. Наразі подружжя Тимофеєвих діє як прийомна сім’я, виховує власних чотирьох синів та одного прийомного. Планують взяти на виховання ще п’ятеро дівчаток, позбавлених батьківського піклування, четверо з яких є рідними сестрами їх прийомного сина. Старша дівчинка навчається у вузі, а інші перебувають у Черешенській школі-інтернаті та Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Кошти субвенції з державного бюджету  в розмірі 4,643 млн грн на придбання цього приватного будинку, на основі якого створений дитячий будинок сімейного типу, Чернігівська міська рада використала в 2019 році

Світлини: Високий Вал 

 

 

Top