Панорама

У Чернігові 29 листопада відкрили відремонтоване приміщення Чернігівського окружного адміністративного суду. Будівля була зведена у 1938 році і має довгу історію використання – від школи до адміністративної будівлі для військових.

За словами нинішнього голови суду Юрія Скалозуба, під час реконструкції будівлі було вивезено понад 200 тонн землі, яка використовувалася як утеплювач між поверхами і близько 50 тонн іржавого залізяччя.

Відремонтували будівлю на підставі проектної документації відповідно до якої відбулося перепрофілювання будівлі в адміністративну.

Симетрично по фасаду було прибудовано дві триповерхові добудови, господарське приміщення, надбудовано третій поверх. Загальна площа будівлі до реконструкції становила 1461,80 кв. м, після – 2633,6 кв. м.

На сьогодні суд має можливість розмістити до 95 працівників суду, містить 12 залів судових засідань. Для зручності відвідувачів суду усі вони розташовані на першому поверсі. 

Крім того, у приміщенні облаштовано 17 робочих кабінетів суддів та приймалень, де розміщуються помічники  та секретарі судових засідань. 

Загалом роботи з реконструкції будівлі тривали протягом року. Ремонтні роботи коштували 58 млн. грн

Top