Панорама

Історію Чернігова та Європейського союзу, англійську мову та риторику. Ці та ще майже 3 десятки предметів вивчатимуть учасники школи гідів у Чернігові. Перше заняття пройшло в інформаційно-туристичному центрі. Для участі відібрали 17-х людей, які раніше не були екскурсоводами, сказала заступниця начальника управління культури міськради Катерина Литвин журналістам UA:Чернігів. 

Заняття триватимуть до травня наступного року. Щоб отримати сертифікат європейського зразка учасники мають скласти іспит та провести 2-годинну авторську екскурсію: українською та англійською мовами.

Це перша сертифікована школа гідів в Чернігові. Як каже заступниця начальника управління культури та туризму в міськраді Катерина Литвин, створили її, бо в місті не вистачає екскурсоводів.

«Наразі спостерігаємо за тим, що туристичний сезон він відбувся, після підбиття певних підсумків ми зрозуміли, що необхідно розширювати палітру наших гідів і екскурсоводів, вони у нас класні, але вони настільки затребувані, що інколи до нас звертаються туристи і ми розуміємо, що нам немає кого запросити, бо вони всі зайняті. Від так є потреба розширити і тематику екскурсій в нашому місті і тим самим надовше залишати наших гостей в місті».

Школу створили разом із Національною туристичною організацією України, участь в ній коштувала 5 тисяч гривень.

«Це не безкоштовно, чому, тому що це НТОУ і ми разом з ними, тобто ми виконуємо певну вимогу і якщо школа амбасадорів сертифікат і право популяризувати місто, то тут ми отримуємо певну спеціалізацію», – каже Катерина Литвин

Світлина: Катерина Литвин

Top