Панорама

У Чернігові затримали угрупування наркоторговців, які займалися виготовленням і розповсюдженням кокаїну, синтетичних наркотиків, пігулок екстазі. Протягом кількох днів київські правоохоронці  документували протиправну діяльність групи осіб, які обладнали нарколабораторії, де виготовляли наркотики, та займалися їх збутом на території трьох областей України.

Товар продавали через Інтернет. Мережа магазинів була однією з найбільших постачальників психотропів в Україні.

Співробітники поліції  виконали 7 безконтактних оптових закупок наркозасобів та здійснили 40 міжрегіональних контрольованих постачань оптових партій психотропів. Встановлено, що кожного місяця потужності нарколабораторії дозволяли фігурантам виготовляти від 80 до 100 кілограмів психотропних речовин.

Правоохоронці провели 20 обшуків,  виявили велику нарколабораторію, кілька складів, а також затримали 9 її учасників. Головний організатор – мешканець Києва, котрий напередодні  спецоперації намагався виїхати за межі країни. Інші учасники групи – це мешканці Чернігова, Києва та Київської області.

Учасники угрупування затримані у порядку ст. 208 КпК України, їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 307.  Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12-ти років з конфіскацією майна.

Вартість вилучених у фігурантів 300 кг наркоречовин за цінами “чорного” ринку становить майже 110 мільйонів гривень

Top