Панорама

УЖЕ ВТРЕТЄ НА ЗАПОВІДНІЙ ТЕРИТОРІЇ – У РЕГІОНАЛЬНОМУ ЛАНДШАФТНОМУ ПАРКУ «ЯЛІВЩИНА» – 5 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО». СВЯТО ОРГАНІЗУВАВ ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ЯКИЙ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 5 ЧЕРВНЯ.

За інформацією названого департаменту, основна мета цієї ініціативи – пропагування екологічних знань, екологічної і фізичної культури, здорового способу життя, природоохоронних та екологічних заходів, привернення уваги громадськості до пам’яток природи та їх збереження.

Учасників фестивалю півдня тішили гучні виступи творчих колективів, вікторини, ігри, екологічний квест, ігрові міні-майданчики з живими ляльками й тому подібне.

Заступниця голови Чернігівської ОДА Наталія Романова на сцені нагородила переможців екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє». Захід тривав від 10.00 до 15.00. На святкування було витрачено десятки тисяч гривень. І це при тому, що до 15 червня триває законодавчо визначений сезон тиші.

Законом України «Про тваринний світ» заборонено в період масового розмноження диких тварин і птахів, від 1 квітня до 15 червня, проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Фестиваль із такою назвою організатори влаштовували на заповідній території в сезон тиші і минулого року, і позаминулого. Відповідно, на вказані заходи виділялися значні кошти. Виходить, що професійні екологи та керівники ОДА або не знають природоохоронного законодавства, або його систематично ігнорують

Top