Панорама

З 29 січня по 3 лютого призупинено освітній процес у таких навчальних закладах:  Козелецька гімназія №1, Козелецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Козелецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Патютинська ЗОШ І-ІІІ ст., Бобруйківська філія І-ІІ ст. Козелецької гімназії №1, Скрипчинська та  Лихолітська філії І-ІІ ст. Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, Козелецька дитячо-юнацька спортивна школа, Козелецька дитяча музична школа. 

Такі заходи вживаються на запобігання виникненню та поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Стосовно міста Чернігова, то спостерігається певний підйом кількості гострих респіраторних вірусних інфекцій, але це збільшення  у межах звичайного сезонного коливання, повідомили під час ранкової наради у міськраді.  Можливо, що з’явиться і грип на території міста – але фахівці цього очікують не на цьому тижні і навіть сподіваються, що не на наступному.

Керівник міського управління освіти Василь Білогура повідомив, що по школах  кількість відсутніх у понеділок склала 2835 учнів, це 9,7%. У порівнянні з п’ятницею кількість присутніх стала більшою на 80 осіб.

У дитсадках відсутні через хвороби 633 дитини, але з них мають саме респіраторні інфекції (зі слів батьків) 453 дитини, це приблизно 6%. І кількість таких відсутніх на понеділок у порівнянні з п’ятницею теж не зросла.

Тому підстав для запровадження карантину в навчальних закладах Чернігова наразі нема. Для порівняння: минулого року його оголошували, коли середня кількість відсутніх була 15%, а по деяких навчальних закладах – більше 20%. Окрім того, тоді діагностувався саме грип, а не ГРВІ

Top