Панорама

Станом на 29 жовтня на стаціонарному лікуванні з діагнозом “вірусний гепатит А” в інфекційному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні перебуває 19 дітей, 1 доросла особа знаходиться на лікуванні в інфекційному відділенні  Чернігівської центральної районної лікарні. Стан потерпілих середньої тяжкості.

Нагадаємо, що раніше до інфекційного відділення з діагнозом “вірусний гепатит А” було госпіталізовано 16 дітей (учні 1-го, 4-го, 5-го класу)  школи № 7. Всього тут навчається 805 осіб. Також, до інфекційного відділення районної лікарні госпіталізовано 1 особу з обслуговуючого персоналу загальноосвітньої школи №7. Навчання у школі призупинили до кінця тижня. Учнів з класів, де є хворі діти, обстежують.

За словами начальника Управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря, на сьогодні вважається, що витоком була  працівниця харчоблоку. Вона госпіталізована 18 жовтня. 

Втім, за два дні до цього, за словами директорки КП «Шкільне» Антоніни Радченко, згадана працівниця пройшла медичний огляд, який не показав хвороб чи їх збудників

Top