Панорама

9 жовтня у Ніжині відбудеться позачергова сесія міської ради. Депутати розглядатимуть проект звернення до президента Володимира Зеленського та Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра», повідомляє UA: Чернігів. 

Міський голова Ніжина Анатолій Лінник повідомив, що рішення щодо скликання позачергової сесії ухвалене після акції «Ні капітуляції», яка пройшла у місті 6-го жовтня. Ініціаторами виступили дві громадські організації ветеранів АТО. Також звернення щодо скликання позачергової сесії з цього питання підписали 13 депутатів міськради. Всього у Ніжинській міськраді 36 депутатів.

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила текст «формули Штайнмаєра». Формула Штайнмаєра передбачає надання тимчасово окупованим частинам Донецької та Луганської областей – особливого статусу на час проведення позачергових місцевих виборів.

За ходом голосування в ОРДЛО стежитиме ОБСЄ. Саме ця організація згодом має встановити – чи вибори відбулися демократично та в рамках українського законодавства. Якщо так, то закон про особливий статус цих територій набирає чинності .

Під гаслом «Ні капітуляції» у Чернігові пройшло три акції протесту. Остання відбулася у неділю, 6-го жовтня, на Красні плоші. Прийшло близько 200 людей

Top