Панорама

 28 листопада поблизу села Синдаревське Ніжинського району під час проведення польових робіт пошкодили державний розподільчий міжселищний газопровід високого тиску.

Витоку газу немає. Проте без газопостачання залишилися близько 2300 домогосподарств у 12 населених пунктах Ніжинського району (Крути, Бакланове, Поляна, Талалаївка, Безуглівка, Синдаревське, Курилівка, Пашківка, Переяслівка, Бурківка, Перебудова, Почечино) та в одному – Ніжинської міської ОТГ (село Кунашівка).

Працівники Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівгаз» наразі усувають пошкодження. Для дотримання безпеки помешкання жителів сіл відключають від газових мереж. Одразу ж після завершення ремонтних робіт і обов’язкової перевірки газопроводу на герметичність почергово запуск газу буде відновлено.

У будівлях сільських рад відкриті пункти обігріву. Соціальні працівники здійснюють обхід домівок соціально вразливих верств населення. У разі потреби вони можуть отримати відповідну допомогу у Ніжинській центральній районній лікарні. Для дітей із родин, які опинились у складних життєвих обставинах, зарезервовано місця у Ніжинському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Також є можливість направити дітей на відпочинок до санаторію «Зелений гай». Про це повідомили у прес-службі Чернігівської ОДА

Top