Панорама

З березня цього року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким допомогу призначено у 2018 році. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.  

Першими «живі» кошти для оплати комунальних рахунків за лютий отримають пенсіонери, які отримують пенсію 4 березня (на картку або через «Укрпошту»). Є громадяни, яким субсидія надійде разом з пенсією у 20-х числах березня – у їхній пенсійний день. У переважній більшості це працюючі пенсіонери. Виникає запитання: як встигнути оплатити комунальні платежі за лютий і чи не відмінять субсидію, якщо оплата відбудеться після 25 числа? Субсидію не відмінять! Допомога готівкою наступного місяця так само прийде у день виплати пенсії. Головне, щоб заборгованості не було станом на травень 2019 року — тоді, коли відбувається перепризначення субсидій на новий рік.

Усі НЕпенсіонери зможуть отримати свою монетизовану субсидію з 12 березня у будь-якому відділені Ощадбанку. Потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Немає жодної прив’язки до місця реєстрації громадянина, якому призначено державну допомогу для оплати комунальних платежів.

Комунальні рахунки за лютий 2019 року субсидіантам надійдуть без відображення субсидії. Її у березні видадуть грошима тим, кому допомогу призначено з 2018 року. Ними субсидіант має самостійно розрахуватися за лютневі комунальні платежі. Гроші, які залишаться після оплати комуналки, домогосподарство може використати на власні потреби.

З 12 березня монетизована субсидія чекатиме в Ощадбанку всіх тих, хто не є пенсіонерами. У березні субсидія прийде грошовим переказом «Швидка копійка», у квітні — вже на картку, яку банк одразу видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

Для зручності субсидіантам, які не є пенсіонерами, запропоновано перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті Ощадбанку (https://www.oschadbank.ua/ua/sb) або в Контакт-центрі за телефоном: (0800) 210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні). Це дасть змогу субсидіанту самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг

Top