Панорама

Тендер на будівництво автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників (“проїзду на Шерстянку”) оголошений в системі публічних закупівель PROZORRO.

Оголошення Управління ЖКГ Чернігівської міської ради розмістило 17 лютого, йдеться у повідомленні пресслужби міської ради. Максимальна ціна закупівлі – 115,8 млн грн. Зазначено, що з них 60 млн грн – фінансування державного бюджету. 

Як проінформували в управлінні ЖКГ, загалом проєкт передбачає будівництво і реконструкцію доріг загальною довжиною понад 1,8 км. З них 591 м – будівництво повністю нової дороги, яка проходить  вздовж території ТОВ «Чернігіввовна» та ще двох підприємств. Саме вона повинна з’єднати вул. Івана Мазепи з житловим районом «Шерстянка». Виходить ця дорога на паркову алею, яка з’єднує вул. Самоквасова та вул. Текстильників.

Також до проєкту входить реконструкція ділнок існуючих доріг, які з обох кінців є продовженням тієї, що будується. А саме, 336 м – по парку “Казка”, 586 м – по вулиці Івана Мазепи і 317 м – по вул. Ушинського. Відповідно до проєктної документації, роботи розраховані на 2 роки. Виконувати їх будуть поетапно, у межах передбаченого фінансування

Top