Панорама

У Прилуках почали будівництво скейт-парку, повідомляє UA:Чернігів.  На це з місцевого бюджету виділили понад 1 мільйон 100 тисяч гривень. Його площа 920 квадратних метрів Будуватиме скейт-парк підприємець з Кривого Рога Олександр Аляб’єв. 

«Самі конструкції коштували півмільйона гривень. Це буде вище середнього рівня скейт-парк, він буде предназначений для скейт, баймікс, роликів та самокатів – трюковий. В цьому скейт-парку можна буде займатися на спеціалізованих інвентарях, не бажано займатися на дитячих самокатах та велосипедах, тому що це вважається травмонебезпечний вид спорту. Але можна займатися якщо є базові знання володіння цим інвентарем», – розповів підрядник. 

На фанерне покриття фігур підрядники дають 3, на каркас – 6 років гарантії. Олександр Аляб’єв, який очолює федерацію екстримспорту України, розповідає – виготовили більше 40 таких скейт-парків для України та Європи. 2 роки поспіль його підприємство брало участь у встановленні конструкцій для проведення чемпіонату світу в Естонії

Світлина з мережі Інтернет

Top