Панорама

У День закоханих, 14 лютого,  у Чернігові одружилася 1000 пара у рамках проекту “Шлюб за добу”.  Офіційна весільна церемонія відбулася у міському Палаці культури ім.Радченка.

У Чернігові одружитися за такою спрощеною процедурою можна вже протягом 2 років. Перевагами даного проекту є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації у зручний для молодят час.

Заявки на проведення весілля приймаються у робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 09:00 до 18:00. При поданні повного пакету документів від заявників до 12:00 реєстрація шлюбу може проведена у той же день (після 16:00), по іншим заявкам реєстрація шлюбу призначається не раніше наступного дня після подачі заявки.

Список документів:

паспорти заявників;

 їх ідентифікаційні коди;

оригінал документа, що свідчить про припинення попереднього шлюбу, якщо хтось із заявників раніше перебував у шлюбі.

Документом, який свідчить про розірвання попереднього шлюбу може бути:

Свідоцтво про розірвання шлюбу, яке видається органом ДРАЦС при розлученні чоловіка та жінки, які не мають дітей, за наявності їх спільної згоди.

Рішення суду про розірвання шлюбу (яке набуло законної сили).

Свідоцтво про смерть другого з подружжя, якщо попередній шлюб одного із заявників припинений за наявності даної причини, тобто він є вдівцем або вдовою.

Висновок ДРАЦСу або рішення суду про визнання попереднього шлюбу недійсним тощо;

Якщо один із заявників не досяг шлюбного, тобто 18-річного, віку, пред’явленню також підлягає рішення суду, яке дозволяє вступ до шлюбу неповнолітній особі.

Для укладення шлюбу з іноземним громадянином подаються наступні документи:

Паспорт (оригінал і нотаріально завірений переклад);

Документ, що підтверджує розірвання попереднього шлюбу (для громадян, раніше перебували в шлюбі).

Увага! Усі іноземні документи мають бути складені іноземною мовою і завірені апостилем в тій країні, в якій вони були видані. Якщо країна не є учасницею Гаазької конвенції (наприклад, Бразилія, Канада, Китай), документи замість апостиля повинні мати консульську легалізацію.

Вже в Україні слід виконати переклад документів українською мовою і завірити у нотаріуса. Виконання перекладу в іншій країні є помилкою.

Вартість послуги:

Базовий розпис (подача документів не менше ніж за 24 години до реєстрації шлюбу): вівторок-п’ятниця – 1850,85 грн.

Експрес-весілля: Вівторок-п’ятниця – 2500,85 грн.

Урочиста церемонія: Вівторок-п’ятниця – 2300,85 грн., субота – 3500,85 грн.

Понеділок, вихідні/святкові: 5999,85 грн.

Top