Панорама

Пам’ятник Леніну у Сновську з другої спроби продали за 375 тисяч гривень, повідомляє UA:Чернігів. Його вага  – 5,5 тонн, а висота – майже 6 метрів. 

Вперше на продаж пам’ятник виставили 21 жовтня минулого року за 340 тисяч гривень. Таку вартість пам’ятника назвала фірма «Аксіома» після оцінки.

«Аукціон не відбувся, бо не було бажаючих, всі були в тривожному очікуванні. Тому що усі знають – якщо аукціон не відбувся і ми його не знімаємо, то він одразу вдвічі дешевшає, тобто на 50% дешевшає. Тому очевидно аукціон не відбувся, і ми його зняли», – розповів міський голова Сновська Олександр Медведьов.

Вдруге монумент на аукціон виставили на початку лютого цього року. Стартову ціну знизили до 326 тисяч гривень.

«До останнього дня нічого не було. Ми вчора вже повинні були його знімати з аукціону, таке було рішення. Ми вдвічі дешевше його б не продали. В останній день з’явилися два учасники, які змагались за те, хто більше грошей дасть. І з 326 сума вийшла 375».

Виграло аукціон товариство «Розвиток-СВ» із Запоріжжя. Керівник підприємства Дмитро Савченко телефоном повідомив, що фірма займається продажем металобрухту. Пам’ятник зі Сновська транспортують до Запоріжжя, поріжуть та продадуть на металобрухт.

За отримані на аукціоні гроші на його місці попередньо планують збудувати фонтан

Top