Панорама

У вересні поточного року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 731 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 19 відсотків.

До державного бюджету надійшло понад 353 млн грн, що на 20 відс або на 58 млн грн більше вересня минулого року. Приріст сплати спостерігається по податку на додану вартість –  на 24 млн грн, податку на доходи фізичних осіб та військового збору – на 17 млн грн, рентної плати – на 17 млн грн.

Місцеві бюджети територіальних громад усіх рівнів області отримали 378 млн гривень. Факт вересня минулого року перевищено на 60 млн гривень. Як і у попередніх місяцях, бюджетоформуючим для області є податок на доходи фізичних осіб 263 млн грн. Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати податку на майно (60 млн грн), єдиного податку з підприємницької діяльності (27 млн грн), акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та виробництва пального (21 млн грн).

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у вересні поточного року сплачено 341 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 22,5 відс або на 63 млн гривень.

Фіскальна служба висловлює подяку платникам податків за вклад в доходи бюджетів

Top