Панорама

В олімпійському Пхьончхані чоловічою естафетою завершилася змагання з біатлону. Наша команда у складі Артеми Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова та Дмитра Підручного увійшла до десятки найкращих, посівши 9 місце. Повідомляє НОК.

Після фінішу Артем Прима сказав: «Мені вдалося добре відпрацювати на своєму етапі. Було важко бігти на трасі, але розумів, що треба викластися на максимум, щоб передати естафету з якомога більшим запасом. Мені це вдалося».

Сергій Семенов відзначив, що сьогоднішня гонка далася йому дуже непросто: «Лижі працювали добре, але я в поганій формі. Мені прикро за весь цей сезон».

Фінішер квартету Дмитро Підручний боровся до останніх метрів. «Безумовно, психологічно мені, як фінішеру, було легше виходити на старт. Однак сьогодні траса важка, бігти було непросто, але всі в однакових умовах, тому боровся до кінця», – сказав він, додавши, що незважаючи на допущені помилки в олімпійському Пхьончхані біатлоніст продовжуватиме працювати та намагатиметься покращувати результати

Top