Панорама

З 24 липня в зв’язку з проведенням ремонту проїзної частини вул. Преображенської, на ділянці даної дороги від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з проспектом Миру, тимчасово перекривається рух транспорту, та вносяться відповідні зміни в роботу міського пасажирського транспорту.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Тролейбуси на маршруті № 8 рухатимуться з вулиці Шевченка по вулицях Пушкіна – Г. Полуботка – П’ятницька – проспект Перемоги – І. Мазепи і далі за своїм маршрутом у прямому напрямку та з вулиці І. Мазепи по проспекту Перемоги по вулицях Кирпоноса – Шевченка і далі за своїм маршрутом у зворотному напрямку.

Автобуси міських маршрутів № 7, 30 об’їжджатимуть ділянку дороги, де проводиться ремонт, за маршрутом: з вулиці Шевченка по вулицях Пушкіна – Г. Полуботка – Магістрацькій – Кирпоноса – Єліцькій – Толстого і далі за своїми маршрутами в прямому напрямку та з вулиці Толстого по вулицях Єлицькій – Кирпоноса – Шевченка далі за своїми маршрутами у зворотному напрямку.

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Берегиня», «Кооперативний технікум», «Вал», «Вул. Єлецька».

Автобуси міського маршруту №33 об’їжджатимуть ділянку дороги, де проводиться ремонт, за маршрутом: з Кирпоноса по вулиці Шевченка на проспект Миру і далі за своїми маршрутом.

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Алея героїв», «Вал», «Вал», «Річковий порт», «Філармонія»

Top