Панорама

У Чернігівському обласному онкодиспансері  встановлено сучасну систему для очистки води  Антарес 777. Про це йдеться на офіційному сайті медзакладу. 

Ця  технологія дозволяє отримувати чисту «живу» воду збагачену необхідними для організму мікроелементами. В системі використовується аератор, що пом`якшує воду, а також ультрафіолет для знезараження від шкідливих мікроорганізмів і вже готова до вживання вода – насичується корисними мікроелементами.

Відтепер в їдальнях всіх стаціонарних відділень диспансеру встановлені бювети, в яких можна пити цю  воду. Кожний оснащений п’ятьма компонентами для збагачення води. Для пацієнтів доступний вибір: мідна вода, срібна, бурштинова, кремній-шунгітова та артезіанська насичена киснем.

Кожен з цих компонентів має цілющі властивості,мідна вода діє як профілактика онкологічних захворювань, зміцнює сердцево-судинну систему, стимулює роботу головного мозку, омолоджує.

Вода насичена сріблом рекомендована  при цукровому діабеті, оздоровлює, зміцнює опірні сили організму, корисна при ендокринних  захворюваннях.

Бурштинова вода виводить з організму токсини та шлаки, заспокоює нервову систему, стане в пригоді при лікуванні кишкового тракту та сечовивідних шляхів.

Кремній та шунгіт діють  як природний антиоксидант, така вода виводить важкі метали, покращує роботу травлення, сприяє роботі нирок, має бактерицидний, протимікробний, протизапальний ефект, зміцнює імунітет, волосся нігті, покращує стан шкіри. Артезіанська доочищена вода насичена киснем знімає втому, стимулює оновлення клітин, сприяє омолодженню, допомагає схуднути, а також живить киснем головний мозок

Top