Панорама

Інтерактивна підлога, стіл для малювання піском, документ-камера. В Іванівці Чернігівського району відкрили медіатеку, пристосовану для дітей з інвалідністю. Розташована вона у місцевій школі, тому що саме тут створили перший в громаді інклюзивний клас. Користуватися цією медіатекою зможуть всі жителі ОТГ, повідомляє UA:Чернігів. 

«Для діток, котрі мають особливі освітні потреби, це рухова активність. Тут підв’язується і зір, і найпростіші приклади, літери, ну тобто все це можна використовувати. Ті ж самі гурток пластилінових мультиків, для дітей які мають особливі освітні потреби – це досить такі добре, це робота у малій групі, це робота, котра розвиває дрібну моторику рук», – каже куратор проекту Оксана Колесник.

Половину грошей на створення медіа теки виділили з бюджету ОТГ, інша половина – гроші Міжнародної організації з міграції.

«З бюджету сільської ради було виділено майже 500 тисяч гривень, використано 400 тисяч. За ці кошти у нас було зроблено повністю ремонт приміщення, проведено сигналізацію, канцтовари придбані. Ну а за рахунок спів фінансування все інше, тобто мультімедіа, дошки, підлоги, планшети, це все за рахунок МОМу», – каже голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус.

У 2019 році Міжнародна організація з міграції проводила відкритий конкурс з підтримки соціальних проектів в об’єднаних територіальних громадах. Всього надіслали 160 заявок з усієї України. Відібрали 20 проектів, серед них і Іванівська ОТГ

Top