Панорама

Сестри милосердя з різних лікувальних закладів Чернігівщини змагалися 25 квітня на базі Чернігівської обласної лікарні за звання кращої медичної сестри року.

Таким чином відновлено проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності перших помічниць лікарів.

Участь у конкурсі взяли 35 медичних сестер стаціонарних і поліклінічних відділень, диспансерів і пологових будинків.

Головна медична сестра обласної лікарні, голова Асоціації медичних сестер Чернігівщини Тетяна Сакун зазначає: «Певний час ми не проводили таких конкурсів. Зате наші медичні сестри брали участь у конференціях – зокрема у всеукраїнській конференції, що проходила в обласній лікарні минулого року. Тобто можливість продемонструвати свою любов до фаху та професійну майстерність у них була завжди».

Конкурс передбачав складання тестів, демонстрацію практичних навичок із надання першої долікарської медичної допомоги та розповідь про свою професію. На думку членів журі, із завданнями впоралися всі учасниці.

За підсумками конкурсу звання «Краща медична сестра області-2018» виборола Наталія Пичевська – перев’язувальна медична сестра опікового відділення КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня».

Вона й буде представляти нашу область у фіналі всеукраїнського конкурсу, що відбудеться за кілька місяців у Харкові.

Професія медсестри багатогранна і відповідальна: від медичних сестер залежить і своєчасне виконання лікарських призначень, і порядок у відділенні. Дівчата, що обирають цю професію, залишаються у ній на все життя, оволодіваючи не тільки навичками допомоги хворому, а й комунікабельності та стресостійкості.

Такій роботі не можна навчитися раз і назавжди, треба щоденно перейматися підвищенням професійного рівня. Для цього і проводяться конкурси серед медсестер, які дають змогу не тільки з’ясувати, хто найкращий за професією, а й те, наскільки вони сприймають новації та оперативно реагують на вимоги сьогодення

Top