Панорама

Вчора, 29 березня, рано-вранці, в одній з військових частин, що дислокується неподалік села Гончарівське Чернігівської області, сталася пожежа в наметовому містечку.

Військовослужбовець-контрактник ЗСУ отримав опіки другого ступеня. Також   згорів намет та пошкоджено військове майно, а саме, ліжка, спальники тощо.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратуру.

Наразі пожежно-технічну документацію вилучено, до розслідування залучено спеціалістів з питань пожежної безпеки Центрального управління безпеки військової служби Генерального штабу ЗС України.

В ході огляду місця події за участю спеціалістів попередньо встановлено, що пожежа сталася внаслідок порушення правил пожежної безпеки, а саме – правил експлуатації військової печі ПОВ 57.

Потерпілого військовослужбовця було терміново доправлено до Чернігівського військового госпіталю, де йому було надано необхідну допомогу. На даний час стан його здоров’я оцінюється, як задовільний.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 270 Кримінального кодексу України: «порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей»

Top