Панорама

У зв’язку зі збільшенням протягом 2018 року вартості деяких продуктів харчування, які необхідні для дотримання єдиного уніфікованого меню у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, виконком  3 грудня оновив Порядок організації харчування дітей. Про це повідомили у прес-службі міської ради. 

З 2 січня 2019 року затверджуються нові грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста. А саме, в закладах загальної середньої освіти вартість шкільного сніданку та обіду змінюється з 16 грн до 18,5 грн. У закладах дошкільної освіти вартість харчування стає: у групах раннього віку – з 20 до 23 грн на день, у групах передшкільного віку – з 21 до 28 грн на день, у групах цілодобового перебування – до 33 грн на день.

При цьому пропорційність батьківської оплати і компенсації з місцевого бюджету зберігаються. Як і зараз, у дитячих садочках батьки будуть оплачувати 75% від вартості харчування, у школах батьки учнів 1-4 класів за сніданки платитимуть 50% їх вартості. Усі пільги також зберігаються.

Окремі норми, відповідні до вимог законодавства, передбачені для днз санаторного типу №35, НРЦ №1 та НРЦ №2.

Нові норми дозволять забезпечити чернігівських дітей безперебійним якісним харчуванням у наступному році

 

 

Top