Панорама

Після коригування проекту реконструкції зеленої зони відновилися ремонтні роботи в сквері навпроти технологічного університету. Про це повідомили у прес-службі Управління ЖКГ. 

У ході реконструкції буде облаштовано пішохідні доріжки, улаштовано газон з автоматичним поливом, встановлено нові лави та урни, скульптурну групу «Сім’я», систему освітлення та відеоспостереження, змонтовано зупинку громадського транспорту з інформаційним табло.

Нагадаємо, роботи по облаштуванню цього скверу були розпочаті минулого року. З технічних причин підрядник, що виконував роботи у 2018 році, не завершив весь об’єм робіт, тож договір було розірвано.

Проект реконструкції зеленої зони було відправлено на коригування у 2019 році, після чого проведено нову відкриту закупівлю. Переможець торгів і почав нині облаштування скверу.

Підрядна організація, що перемогла в закупівлі несе гарантійні зобов’язання по виконаним роботам. Тож нею було прийняте рішення переобладнати існуючі доріжки, щоб бути переконаним у якості їх укладення. На загальний кошторис робіт це не вплинуло.

Роботи передбачається завершити до кінця поточного року

Top