Панорама

Контрольні випробування зенітних керованих ракет 5В27Д, що застосовуються в зенітно-ракетному комплексі С-125М1, були проведені на одному з військових полігонів на Чернігівщині 1 листопада фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Контроль випробувань здійснювали начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко та секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Військові спеціалісти вимірювали траєкторні параметри польоту ракет від точки пуску до точки зустрічі з ціллю, застосовуючи сучасний радарний комплекс траєкторних вимірювань.

Випробувальна бригада продемонструвала високу навченість і злагодженість дій, що свідчить про набуття інститутом нових можливостей виконувати завдання з випробувань та оцінки характеристик озброєння і військової техніки з високою точністю і якістю.

За результатами випробувань продовжено ресурс зенітним керованим ракетам і, насамперед, зміцнений протиповітряний простір країни

Світлина з мережі Інтернет 

Top