Панорама

МОЇ ЗЕМЛЯКИ І СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Мені в дитинстві також доводилося втрачати свій дім через страшну техногенну катастрофу, тому я розумію наших переселенців із Криму й Донбасу. Бо війна діє нищівно: цілі покоління вбиває, випалює навкруги все живе й мирне, перетворюючи мальовничий промисловий край на пустку, усіяну мінами та вирвами.

Сьогодні, у свої 27 років, Україна переживає безпрецедентні виклики: військову агресію найбільшого, найвойовничішого сусіда в світі, окупацію деяких територій, гібридні виклики в тилу, бої за душі й уми українців у медіапросторі. Це нелегка ноша, будьмо відвертими. Як економіст і будівельник я мало що тямлю в соцмережах чи мас-медіа, своє завдання вбачаю саме у відновленні економічного потенціалу та буквальній відбудові всього зруйнованого за останні чотири роки.

Я вірю: те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Ви подивіться: сьогодні Україна вперше, мабуть, у своїй історії робить результативні плідні реформи: децентралізація, переформатування поліції, оновлення Збройних сил, судової гілки влади, створення Антикорупційного суду, медична реформа, безвізовий режим із Євросоюзом. Список позитивних змін і перемог можна перераховувати дійсно довго. І це тішить.

Водночас аналогічний за розміром і список «зрад»: бідність, трудова міграція, окупація, знецінення національної валюти, биті дороги тощо. Тобто роботи ще багато. Я це розумію, бо ж легких перемог не буває.

Тому 27 років – це тільки початок. Ми можемо більше. Ми варті кращого майбутнього. І ми його виборемо для себе і своїх дітей!

Зі святом! Із Днем Незалежності, Україно!

Ваш Максим МИКИТАСЬ

Top