Панорама

У Чернігові чотиримісячна вівчарка подряпала молоду жінку. Справа дійшла до суду і він зобов’язав конфіскувати собаку. Господарі та зоозахисники впевнені, що вівчарку можуть приспати, йдеться у сюжеті ТСН.

Собаку можуть вбити, певна власниця вівчарки Світлана. Усе через пригоду, що сталася минулого місяця.  Жінка разом із Норою гуляла місцевим пляжем, собака стрибнула на одну із відпочивальниць, подряпавши її. Світлана гадала, що усе обійдеться вибаченням. Разом із потерпілою була її мати. Вони викликали поліцію і написали заяву. Суд постановив: штраф та конфіскація тварини. Вирок занадто жорстокий переконана адвокатеса Світлани. Вона каже, що собаку справді найімовірніше уб’ють, бо  утримувати їх після конфіскації ніде і нікому.

Мати постраждалої Людмила показує не лише фото, але і довідку, яка підтверджує травми доньки.  

“Ці подряпини – не причина вбивати нещасну тварину”, – каже вона.

Мовляв, хотіли лише провчити Світлану, яка вигулювала собаку на пляжі попри заборону і без повідка та намордника. “Якби собака не на мою дочку стрибнув, а на маленьку дитину?”.

Сама Ольга, котру подряпав песик, говорити на камеру боїться. На її захист став хлопець Денис. Як усе було,  бачив на власні очі. Він запевняє, що хазяйка песика поводилась зухвало, хоча та й усе спростовує. “Самі поліцейські вже сказали, що ви неправильно це робите. Ви б просто вибачилися і все. Вона так і не вибачилася”, -згадує. 

У місцевій виконавчій службі пояснил, що нищити собаку ніхто не збирається навіть, якщо і відберуть. Порядок реалізації – через електронні торги, у яких може брати участь будь-хто. Тим часом, господиня Нори подала на апеляцію, а з песиком тепер займається кінолог

 

 

Top