Панорама

11 жовтня після опівночі на вулиці Кільцевій екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль ВАЗ-2105, у якого під час руху вмикалося та вимикалося світло фар. Поліцейські вирішили зупинити авто та поспілкуватися із водієм.

Практично від початку розмови патрульні помітили у водія характерні зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік навіть не намагався це приховувати і на запитання, чи вживав він якісь заборонені речовини, спокійно відповів, що так. Подивившись на номерний знак ВАЗу, один з патрульних пригадав, що це авто проходить за орієнтуванням – її власник не раз сідав за кермо після вживання наркотиків.

Перевіряючи дані особи, правоохоронці з’ясували, що цей громадянин і є власником транспортного засобу. Виявилося, він позбавлений права керування на 10 років саме за систематичне водіння авто під дією наркотиків. До того ж чоловік ще має сплатити штраф у розмірі 40 тисяч 800 гривень. На додаток водій повідомив поліцейським, що має при собі наркотичні засоби. 

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу. В результаті слідчий вилучив у громадянина 9 поліетиленових пакетиків із білою порошкоподібною речовиною та один з подрібненою речовиною рослинного походження з характерним запахом конопель.

За присутності двох свідків патрульні склали на 21-річного водія два адміністративних протоколи: за ч. 3 ст. 130 (керування транспортними засобами в стані наркотичного сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) та ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Подальшу долю водія вирішуватиме суд

Top